magravUkrainian subtitles click at the dented wheel

Sunday, August 4, 2013

SaLuSa 02.08.2013

SaLuSa 02.08.2013

Ми розпочинаємо нову фазу стосунків з вами і деякі вже відчувають це. Ми готуємо вас для нашого прибуття і ми хочемо бути упевненими, що ви розумієте, що це призначається  вам особисто і  усім разом як суспільству. Ми робимо  крок за кроком без наміру приголомшити або налякати вас. Все залежить від вашого життєвого плану, коли і як це станеться. Ті з вас, хто готовий піти далі і досяг певного рівня свідомості, можливо, був би здивований, як швидко  змінюються справи у напрямку до їх прекрасних дослідів, які вони уявляли  дуже тривалий час. Ми просимо вас знову зосередитися на вашому очищенні, оскільки це найбільш важливо для вашої здатності піднятися  вище. Не вагайтеся, щоб попросити допомоги, тому що ви оточені  багатьма  Істотами Світла, які горять бажанням допомогти вам, оскільки  подібного ніколи не було. Відчуйте цю любов, яка ллється у вас, і дозвольте їй йти в кожен  осередок вашого тіла і не дозволяйте хвилюванням або сумнівам  зупинити вас. Світло і Любов - найбільш потужні інструменти для вашого внутрішнього перетворення і ви почнете бачити це також на зовні. Довіртеся собі, тому що є тільки одна річ, яка може уповільнити  ваш власний процес зміни, - тривога, із-за якої ви  не зможете зробити цього.

Ми також запевняємо вас, що  перетворення ваших фінансових і урядових систем наближається до фінішної лінії  і з вашою зростаючою свідомістю, ви  зможете прийняти більше змін, які потрібні для  успішного завершення цього "довгого пробігу". Не в цьому справа і ніколи вона не була першою,  щоб привести  до фінішу стільки, скільки ми можемо. Живіть в  Зараз і ви побачите, що  усе сталося  так чудово і мирно від вашого спокійного і зосередженого внутрішнього Я. Пошліть Любов і Світло до усіх місць  вашої  Рідної Землі,  і ви відчуваєте, що їм потрібне це і побачите, які ви потужні, тому що тільки  вашими люблячими думками ви зможете багатьом  полегшити страждання. Ми працюємо безпосередньо з нашими союзниками над рішенням тих проблем, але ж ми не можемо нав'язувати що-небудь, якщо там включена вільна воля. Це не означає, що ситуація бідних не буде змінена або ніхто не допоможе їм, навпаки, оскільки ваші Уряди вже здійснюють нові зміни в попередніх програмах допомоги  бідним людям вашого світу, і вони самі побачили, що у багатьох випадках цього не достатньо і не потрібно. Ви зможете вже знайти інформацію про ці зміни у вашому Інтернеті, а також в інших ЗМІ.

Утримуйте себе в спокійному  стані розуму,  оскільки багато хто з вас уже з'ясував, що це кращий спосіб вирішити усі проблеми, які з'являються у вашому  щоденному житті, без потреби сердитися або звинувачувати себе і інших. Не засуджуйте себе, і якщо це трапляється, ви ще не досконалі і ніхто не чекає від вас бути такими, тільки думайте про це і ми і багато з вас вже знають, що наступного разу, коли ви стикатиметеся з подібною ситуацією, ви реагуватимете спокійніше і зі знанням того, що ви звертаєтеся до іншого люблячого духу, який, можливо, бачив би речі по-іншому, ніж ви, і немає ніякої потреби  сперечатися або робити боляче друг другу. Подивіться на інших, як на себе, оскільки ви також мали свої "темні дні" і розділіть вашу любов з ними.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і як завжди ми надсилаємо усім  нашу любов. Дозвольте їй ввійти у  внутрішню частину вашої істоти і відчуйте, як чудово вона "звертається" до вашого Духу. Пам'ятайте, що ви любимі по той бік вашої уяви і з цим знанням залиште все старе позаду і вітайте нас, як вашу істинну Сім'ю.

 Channeller: MADAD

 Webpage: SaLuSa in Love and LightПереклад: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5