magravUkrainian subtitles click at the dented wheel

Friday, July 26, 2013

SaLuSa, July 26, 2013 ( 26 липня, 2013 )

SaLuSa, July 26, 2013 ( 26 липня, 2013 )

Ми готові почати, а чи  готові ви зв'язатися з нами з вашим новим фондом, або правильніше сказати, повернути платоспроможність? Ми відчуваємо, що зростає хвилювання  між вами і довірою до нас, яке ми відчуваємо так само. Для когось це був дуже довгий процес пробудження, хтось, здається, схоплює на льоту, але проте усе станеться  в правильний  час, тому що це  те, як працює все  Створення. Відчуйте, як енергія тече і палає навколо вас і дозвольте  ввійти  їй у  ваше фізичне тіло,  просто дихаючи нею, або ви можете уявити, що вона  входить у  ваше тіло через шкіру і пам'ятайте, що ці ваші думки являються створенням, яке  дозволяє вашій уяві повністю входити  в цей процес. Відкиньте  звичайні хвилювання і сумніви   і знайте, що одного дня  вони зникнуть і ніколи не повернуться, якби ви тільки не  бажали б  цього. Пам'ятайте, що  ваші наміри створюють таке потужне енергетичне поле навколо вас, якому  з упевненістю  відповідає  Всесвіт.

Ми відстежуємо весь процес перетворення вашого суспільства і надаємо керівництво нашим союзникам, які отримують сильну підтримку від  тих, хто концентрує свої думки на цих змінах, які принесуть ваше майбутнє.  Темні сили - ніякі більше не "темні", оскільки стільки Світла посилається їм, тому що вони все ще живуть серед вас і вони також мають можливість підняти себе із темряви. Ми сказали б, що у них не залишилось багато енергії, але система все ще  з упертістю рухається і обов’язок  вас усіх зупинити її і направити на правильний  життєвий шлях. Зараз ви маєте владу, щоб зробити так і з нашою допомогою усі перешкоди будуть усунуті і нічого не стоятиме в шляху для успішного прибуття в місце призначення - Новий Вік. Довіртесь собі, що усе можливо і не фіксуйте час, тому що скоро ви забудете повсюдне цокання годинника і звільните усе, що тримає вас у вашій  "старій реальності". Ви  з'ясуєте, що ваші мрії стають  вашим життям і немає нічого іншого, як любов  всюди, куди  ви дивитеся або йдете.  Високо утримуйте свої побажання  і миттєво ви усвідомите, що усе, чого ви бажали  - проявляється.

Люди навколо вас також змінюються і навіть якщо це не відразу видно, усередині вони також відчувають, що щось  змінилося. Дозвольте їм рости з їх власною швидкістю і коли ви розділите з ними ваше знання, то ви  допоможете  їм  зрозуміти, що сталося. Скоро буде доступно набагато більше інформації від багатьох джерел і для тих, хто "новий" в процесі  вознесіння, можлива деяка плутанина, тож поясніть їм з терпінням все це. Деяка інформація буде дивовижною також для вас, хто пробудився, але ви знаєте, де знайти допомогу. Ми сподіваємося на більш  інтенсивну  комунікацію з вами, оскільки ми становимося ближче. Ми  більш ніж щасливі відповісти на ваші питання, тож не вагайтеся і задавайте їх нам, оскільки це одна з найголовніших речей, яку ми прибули  зробити. Пам'ятайте, що ми Єдині і ми - ваша Сім'я, хто бажає бути з вами настільки, наскільки ви бажаєте бути з нами.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ми дуже радісні, що ми можемо розділити свою любов з вами і ми відчуваємо, що ми становимося  ближче завдяки вашим думкам і побажанням. Ми чекаємо з нетерпінням ці моменти, які мають увійти до ваших щоденних життів, і ми вже бачимо і відчуваємо вашу нескінченну радість. Наша любов  завжди з усіма вами.

 Channeller: MADAD

 Webpage: SaLuSa in Love and LightПереклад: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5