magravUkrainian subtitles click at the dented wheel

Wednesday, July 31, 2013

SaLuSa, July 30, 2013 ( 30 липня, 2013 )

SaLuSa, July 30, 2013 ( 30 липня, 2013 )


 Справи у вашій реальності  прискорюються, які   поза сумнівом, являються  одним зі знаків, що  ваше перетворення в Істоти  з повною свідомістю продовжується у  відповідності з  Планом. Ми нагадуємо вам про ці і інші зміни, які відбудуться поки  ви не зможете повністю з'єднуватися з вашим Вищим Я і Усім Сущим. Потім ми допоможемо вам згадати, як користуватися усім знанням, яке доступне вам. Зараз, ці знання поступають до вас так би мовити  шматками, але як тільки ви досягаєте потрібного рівня свідомості, ви будете повністю сполучені з джерелом усього знання, доступного для вашого стану свідомості. Цей процес підйому триватиме поки ви не повернетеся до Джерела,  з набагато меншою швидкістю в порівнянні з цим Вознесінням  Рідної Землі і вас. У вищих царствах, час не так важливий,  до якого ви звикли, найбільшу важливість мають уроки, які ви вивчаєте і поки  ви повністю не зрозумієте цього, ви не зможете рухатися далі.

Для деяких з вас ці дні, можливо, будуть напружені і незручні, тому що з більшим Світлом і Любов’ю, які  прибувають на  Землю, навіть з'являються найстаріші проблеми і просять вашої уваги. Як  ми говорили раніше, їх лікують  любов'ю і співчуттям, тому що, коли вони  з’являються тут, то ви хотіли б очистити їх в цій тривалості життя для того, щоб піти далі і вони не   повинні більше  стояти на вашому шляху. Пам'ятайте, щоб любити себе,  знайдіть  деякий час впродовж дня щонайменше для короткої перерви для входження у  ваш внутрішній світ,  якому ми не можемо надавати особливого значення поки ви не з'ясуєте для себе, що ці моменти - найбільша допомога у  вашому  процесі перетворення. Життєво важливо залишитися в спокійному  стані розуму, тому що потім ви зможете почути своїх наставників  без будь-якого втручання, ясно і голосно без сумнівів, які зазвичай появляються у  стурбованого і стомленого розуму. Ці тихі моменти можуть заряджати  вас  новою і свіжою енергією,  а потім допомогти вам уникнути небажаних реакцій з  вашої точки зору.

Ми бачимо, що багато з вас вже змінили свої звички витрачати свій  час і  ті, хто перестав  бути в полоні  цієї ілюзії,  скоро відчують  і побачать  величезну зміну в їх житті. Одного дня всі звільняться від  ілюзії часу і це станеться, коли вони будуть готові, ні швидше, ні пізніше. Ми продовжуємо нагадувати вам, що ваше  перетворення розвивається з  вашої вільної волі, тож кожен з вас рухається згідно з вашим власним вибором. Рідна Земля захотіла "дочекатися" усіх її дітей, які готові змінитися, тож будьте  упевненими, що про усіх людей подбають. Ті, хто вирівнявся з вищими вібраціями, уже готові увійти у вище царство і продовжити навчання. З цим рішенням рухатися вперед, вони приведуть це вище царство ближче до усіх інших, хто потім може з'єднатися з цими "новими" дослідами. Ми допоможемо вам досягти цього стану  свідомості і зараз, коли справи  почали рухатися набагато швидше, ми також регулюємо швидкість нашої роботи, яка вирівняна з потребою запрошених змін.

Я – СаЛуСа із Сиріуса  і я дуже щасливий, що багато хто з вас отримує наші повідомлення. Ми розділяємо вашу радість, коли ви з’ясуєте, що ви можете чути своїх  власних Наставників, хто б це не був, тому що це дає вам гарантію, що ви не одні і скоро ви відчуватимете єдність із Всіма, якщо ви вже не відчуваєте цього. Будьте  в мирі і відчувайте  величезну Любов, яка надсилається вам усім.

 Channeller: MADAD

 Webpage: SaLuSa in Love and LightПереклад: Fedir

Friday, July 26, 2013

SaLuSa, July 26, 2013 ( 26 липня, 2013 )

SaLuSa, July 26, 2013 ( 26 липня, 2013 )

Ми готові почати, а чи  готові ви зв'язатися з нами з вашим новим фондом, або правильніше сказати, повернути платоспроможність? Ми відчуваємо, що зростає хвилювання  між вами і довірою до нас, яке ми відчуваємо так само. Для когось це був дуже довгий процес пробудження, хтось, здається, схоплює на льоту, але проте усе станеться  в правильний  час, тому що це  те, як працює все  Створення. Відчуйте, як енергія тече і палає навколо вас і дозвольте  ввійти  їй у  ваше фізичне тіло,  просто дихаючи нею, або ви можете уявити, що вона  входить у  ваше тіло через шкіру і пам'ятайте, що ці ваші думки являються створенням, яке  дозволяє вашій уяві повністю входити  в цей процес. Відкиньте  звичайні хвилювання і сумніви   і знайте, що одного дня  вони зникнуть і ніколи не повернуться, якби ви тільки не  бажали б  цього. Пам'ятайте, що  ваші наміри створюють таке потужне енергетичне поле навколо вас, якому  з упевненістю  відповідає  Всесвіт.

Ми відстежуємо весь процес перетворення вашого суспільства і надаємо керівництво нашим союзникам, які отримують сильну підтримку від  тих, хто концентрує свої думки на цих змінах, які принесуть ваше майбутнє.  Темні сили - ніякі більше не "темні", оскільки стільки Світла посилається їм, тому що вони все ще живуть серед вас і вони також мають можливість підняти себе із темряви. Ми сказали б, що у них не залишилось багато енергії, але система все ще  з упертістю рухається і обов’язок  вас усіх зупинити її і направити на правильний  життєвий шлях. Зараз ви маєте владу, щоб зробити так і з нашою допомогою усі перешкоди будуть усунуті і нічого не стоятиме в шляху для успішного прибуття в місце призначення - Новий Вік. Довіртесь собі, що усе можливо і не фіксуйте час, тому що скоро ви забудете повсюдне цокання годинника і звільните усе, що тримає вас у вашій  "старій реальності". Ви  з'ясуєте, що ваші мрії стають  вашим життям і немає нічого іншого, як любов  всюди, куди  ви дивитеся або йдете.  Високо утримуйте свої побажання  і миттєво ви усвідомите, що усе, чого ви бажали  - проявляється.

Люди навколо вас також змінюються і навіть якщо це не відразу видно, усередині вони також відчувають, що щось  змінилося. Дозвольте їм рости з їх власною швидкістю і коли ви розділите з ними ваше знання, то ви  допоможете  їм  зрозуміти, що сталося. Скоро буде доступно набагато більше інформації від багатьох джерел і для тих, хто "новий" в процесі  вознесіння, можлива деяка плутанина, тож поясніть їм з терпінням все це. Деяка інформація буде дивовижною також для вас, хто пробудився, але ви знаєте, де знайти допомогу. Ми сподіваємося на більш  інтенсивну  комунікацію з вами, оскільки ми становимося ближче. Ми  більш ніж щасливі відповісти на ваші питання, тож не вагайтеся і задавайте їх нам, оскільки це одна з найголовніших речей, яку ми прибули  зробити. Пам'ятайте, що ми Єдині і ми - ваша Сім'я, хто бажає бути з вами настільки, наскільки ви бажаєте бути з нами.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ми дуже радісні, що ми можемо розділити свою любов з вами і ми відчуваємо, що ми становимося  ближче завдяки вашим думкам і побажанням. Ми чекаємо з нетерпінням ці моменти, які мають увійти до ваших щоденних життів, і ми вже бачимо і відчуваємо вашу нескінченну радість. Наша любов  завжди з усіма вами.

 Channeller: MADAD

 Webpage: SaLuSa in Love and LightПереклад: Fedir

Wednesday, July 24, 2013

SaLuSa, July 23, 2013 ( 23 липня, 2013 )

SaLuSa, July 23, 2013 ( 23 липня, 2013 )


Ми прийшли із всього Всесвіту, щоб бачити і допомагати прекрасній зміні, яка станеться  на вашій любій  Рідній Землі прямо зараз. Ми вчимося разом з вами і хоча ми зараз живемо набагато комфортніше ніж ви, скоро ви з'ясуєте, як можна  бути вільним від  багатьох  ілюзій, які роблять таким важким ваше життя. Будь ласка завжди майте  на увазі, що ви - творці вашої власної долі і  ваша воля  вирішувати, як проходить ваше життя. Ми знаємо, що набагато легше це сказати, ніж зробити, але з сильним наміром, що  нічого нема неможливого в ці дні, це навіть легше для тих, хто тільки пробуджується, ніж це було для тих з вас, хто прокладав шлях. Це було планом Творця із самого початку і ви повинні почувати себе привілейованими, щоб бути частиною цього. Зараз і наступного тижня вам будуть відправлені вищі частоти Світла, набагато вищі ніж будь-коли раніше і  було б мудро, підготуватись до них, і чим більше ви можете прийняти їх у ваше існування, тим потужнішими стануть  ваші наміри. Як ми говорили вам  багато разів, що нічого не може залишатися прихованим у Світлі, тож, якщо ви відчуваєте, що є все ще щось, що вимагає вашої уваги, очищайте це зараз без будь-якого страху або сумнівів, просячи ваших Наставників, Ангелів, ваше Вище Я або нас, щоб допомогти вам, якщо ви не упевнені, що було б краще і поза сумнівом ви отримаєте відповідь.

Ми ясно бачимо, що цей час  незнання, який стався - скоро закінчиться, оскільки із такою інформацією, яка  була раніше цілком таємною, яка відкривається  у кожному  кутку вашого  світу, звичайні новини від ваших ЗМІ не задовольняють ваш  попит на правду. Ми дивимося із-за куліс і можемо сказати вам зараз, що настав час поширення правильної і не скоректованої інформації. Ви давно   бажали, щоб це сталося і зараз ви усі будете бачити дуже швидкий потік новин з усіх джерел. Деякі все ще пробуватимуть сховати інформацію, але все ж інші вільно говоритимуть  про зміни, які приходять встановити баланс у вашому світі. Словом дня  буде мир і ви зможете вже побачити деяких лідерів, що виражають своє бажання поставити на обговорення  старі питання і розпочати  нові і доброзичливі стосунки з сусідами.

Речі йдуть швидше, ніж можливо, вам бачиться  на перший погляд, навіть стара фінансова система, яку здається неможливо зруйнувати,  зараз не нагадує нічого, що  залишилось    зробити, але приймає новий шлях роботи з грошима і їх похідними, які скоро будуть застарілими. Хоча ви будете продовжувати користуватися грошима впродовж декількох  років, багато хто з вас відчуває, як можна обходитися  без них і це створює основу для вашого суспільства Золотого Століття, де буде не потрібний ніякий  обмін. Цей час поза сумнівом прийде, тому що це божественно планується, щоб ваша Земна Нація безпечно прибула у цю точку  вашої еволюції. Ми працюємо разом з нашими союзниками і вами  на цьому Великому Плані і ми відчуваємо, що ми зробили великі успіхи. Чи не відчуваєте ви те ж саме?

Я – СаЛуСа із Сиріуса і як завжди, надсилаю  вам мою любов до усіх   вас. Відчувайте радість усього, що станеться, тому що це веде вас до прекрасного і мирного майбутнього, яке ви уявляєте. Відчувайте любов, яку ми надсилаємо  вам в межах усіх наших повідомлень і будьте  готовими до новин.

 Channeller: MADAD

 Webpage: SaLuSa in Love and Light

Переклад: Fedir

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5